Optyk Okulista Bydgoszcz
Lekarz okulista
- specjalista chorób oczu Magdalena Domagalska
Optyk optometrysta
- mgr inż. Jacek Domagalski
   52-342-08-97
   509-38-19-46
   ul. Bałtycka 64, Bydgoszcz
     domagalscy.com.pl

Okulary dla dzieci

Dobry wzrok jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka. 80% tego, czego uczą się dzieci, trafia do nich za pośrednictwem wzroku.
Problemy ze wzrokiem mogą mieć wpływ na zdolność do nauki oraz powodować problemy społeczne i rozwojowe. Rozpoznanie i zdiagnozowanie potencjalnych problemów ze wzrokiem na wczesnym etapie jest ważne dla zapewnienia prawidłowego rozwoju.

Dzięki temu rodzice, optometryści, okuliści i inni specjaliści w dziedzinie ochrony wzroku, mogą szybko podjąć odpowiednie działania w celu skorygowania lub przywrócenia prawidłowego widzenia u dziecka. Regularne badanie wzroku w dzieciństwie pomaga w porę zidentyfikować problemy ze wzrokiem.

W przypadku wad wzroku warto pamiętać, że oprawki i soczewki dla dzieci muszą spełniać określone wymogi. Dzieci są przecież bardzo aktywne. Generalnie rodzice mają decydujący głos przy wyborze akcesoriów optycznych, ale czasami brakuje im odpowiednich informacji, a tym samym specjalistyczna porada i pomoc profesjonalisty jest nieoceniona.

PNX Kids. Stworzone z myślą o dzieciach.
Soczewki okularowe PNX Kids zostały stworzone z myślą o dzieciach. Są nie tylko ekstremalnie wytrzymałe i odporne na uderzenia, ale także elastyczne, cienkie i lekkie, dzięki czemu nie przeszkadzają dziecku np. podczas uprawiania sportu. Zapewniają także pełną ochronę przed promieniowaniem UV.
Soczewki PNX 1.53 wytrzymują uderzenie stalowej kuli o wadze 1 kg, upuszczonej z wysokości 1,2 m, więc nie straszne im skate parki i place zabaw.

Masz pytania, zadzwoń
52-342-08-97   10.00 - 18.00