Optyk Okulista Bydgoszcz
Lekarz okulista
- specjalista chorób oczu Magdalena Domagalska
Optyk optometrysta
- mgr inż. Jacek Domagalski
   52-342-08-97
   509-38-19-46
   ul. Bałtycka 64, Bydgoszcz
     domagalscy.com.pl

Wraz ze zmianą trendów w zakresie kolorystyki, w gamie barwień Hoya pojawiły się nowe kolory dostępne w wielu odcieniach, jako barwienie pełne oraz gradalne.

Paleta barw zawiera odcienie brązów, szarości, błękitu, zieleni i różu, a także propozycje barwień do okularów przeciwsłonecznych.

Niezależnie, czy szukasz okularów przeciwsłonecznych, sportowych, do prowadzenia samochodu czy do codziennego użytku, do wyboru jest 25 kolorów barwień pełnych i 15 kolorów barwień gradalnych oraz barwienia specjalne, dedykowane określonym aktywnościom.


Okulary przeciwsłoneczne
Hoya SENSITY 2 to nowa generacja soczewek fotochromowych, zapewniająca użytkownikom wysoki komfort widzenia niezależnie od zmiennych warunków oświetlenia. Soczewki SENSITY 2 błyskawicznie przyciemniają się na zewnątrz, uzyskując poziom zabarwienia soczewek przeciwsłonecznych z filtrem kategorii 3. Odbarwiają się prawie dwukrotnie szybciej w porównaniu z poprzednią generacją soczewek SENSITY, uzyskując pełną przejrzystość w pomieszczeniach. Na każdym etapie zostaje zachowana pełna ochrona przed promieniowaniem UV. Soczewki SENSITY 2 zapewniają niezmienną efektywność działania bez względu na warunki klimatyczne, czy porę roku. Dostępne są w trzech naturalnych kolorach: szarym (Silver Gray), brązowym (Bronze Brown) i zielonym (Emerald Green).

Okulary przeciwsłoneczne

Zabarwiają się nawet podczas jazdy samochodem

Sensity Dark reagując na światło UV i krótkofalowe światło widzialne, uzyskują bardzo intensywne zabarwienie soczewek na zewnątrz, przez co zapewniają lepsze właściwości użytkowe podczas aktywności na świeżym powietrzu. Oznacza to, że przy dużym nasłonecznieniu oraz wysokich temperaturach, soczewki Sensity Dark zapewniają wyjątkowy komfort. Co równie ważne, po powrocie do pomieszczenia soczewki odzyskują pełną przejrzystość szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo Sensity Dark zabarwiają się także podczas jazdy samochodem. Dostępne są jako soczewki progresywne i jednoogniskowe wykonane z materiałów o indeksach: 1.67, 1.60 oraz 1.50.

Okulary przeciwsłoneczne Wyjdź na słońce! Soczewki zaczną się błyskawicznie przyciemniać.
Okulary przeciwsłoneczne
Powłoki lustrzane Hoya Mirror zapewniają naturalny i kontrastowy obraz, także przy dużym nasłonecznieniu oraz gwarantują doskonałą ochronę przeciwsłoneczną. Przeznaczone są dla osób ceniących modny wygląd oraz dla trendseterów, łączących styl z funkcjonalnością. Powłoki Hoya Mirror można stosować na większości konstrukcji soczewek okularowych.
Dostępne są 3 podstawowe kolory:
- Złoty (Gold)
- Srebrny (Silver)
- Niebieski (Blue)

Powłoki lustrzane HOYA Mirror można połączyć z pełnymi barwieniami Spectrum Sphere o intensywności: 50/75/85%, a także z soczewkami polaryzacyjnymi.
Dostępne są na soczewkach wykonanych z materiałów o indeksach: 1.60, 1.53 oraz 1.50. Wewnętrzna powierzchnia soczewek pokryta jest powłoką antyrefleksyjną.

Okulary przeciwsłoneczne
Soczewki polaryzacyjne firmy Hoya filtrując światło niwelują efekt olśnienia i uciążliwe refleksy, zwiększając kontrast obrazu i zapewniając komfort widzenia nawet w słoneczne dni. Dostępne są w przeróżnych kombinacjach korekcji okularowej, materiału oraz powłoki, co powoduje iż są najlepszym rozwiązaniem przeciwsłonecznym dla wszystkich miłośników kąpieli słonecznych i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Okulary przeciwsłoneczne
Masz pytania, zadzwoń
52-342-08-97   10.00 - 18.00