Optyk Okulista Bydgoszcz
Lekarz okulista
- specjalista chorób oczu Magdalena Domagalska
Optyk optometrysta
- mgr inż. Jacek Domagalski
   52-342-08-97
   509-38-19-46
   ul. Bałtycka 64, Bydgoszcz
     domagalscy.com.pl

Podczas jazdy samochodem nie tylko patrzymy na wprost, ale potrzebujemy również szerokiego i nieograniczonego pola widzenia. Jednocześnie musimy szybko przenosić wzrok na różne odległości, wykonując tylko minimalne ruchy głową: patrząc na przemian na drogę i nawigację, czy w lusterka i na deskę rozdzielczą. Szybkie przenoszenie wzroku może być szczególnie trudne dla starszych kierowców.

Soczewki EnRoute są to soczewki dzięki którym komfortowo dotrzesz do celu.
Zapewniają wyraźne, komfortowe widzenie na dalsze odległości, deskę rozdzielczą, a także w lusterkach. Dostępne są zarówno w konstrukcji jednoogniskowej jak i progresywnej (w dwóch wersjach: standardowej oraz EnRoute Pro).

Do produkcji soczewek progresywnych EnRoute zostały wykorzystane najbardziej zaawansowane technologie firmy Hoya: Zintegrowana Obustronna Konstrukcja Progresywna (Integrated Double Surface Design) zapewnia szersze pola widzenia i możliwie szybkie przenoszenie wzroku na różne odległości, a kontrola Stabilności Obrazu (Balanced View Control) gwarantuje doskonałą percepcję obrazu w dynamicznie zmieniających się warunkach, podczas jazdy samochodem.

Dla zawodowych kierowców, firma Hoya opracowała soczewki EnRoute Prov, które oprócz wszystkich zalet soczewek EnRoute, posiadają dodatkowo: filtr podwyższający kontrast widzenia, zapewniający lepsze postrzeganie kolorów i jeszcze większe ograniczenie efektu oślepienia oraz indywidualną konstrukcję, uwzględniającą zarówno uwarunkowania wzrokowe użytkownika jak i odległość do deski rozdzielczej, co umożliwia przyjęcie naturalnej i swobodnej pozycji podczas prowadzenia samochodu.


Okulary dla kierowców
Soczewki EnRoute zostały zaprojektowane z myślą o kierowcach. Pozwalają ograniczać wysiłek układu wzrokowego i zapewniają komfortowe widzenie podczas prowadzenia samochodu. To połączenie soczewek klasy premium o konstrukcji jednoogniskowej i progresywnej, ze specjalnie opracowanym filtrem redukującym efekt olśnienia (Glare Filter).
Soczewki EnRoute Pro posiadają dodatkowy filtr podnoszący kontrast widzenia i przeznaczone są dla zawodowych kierowców.

Soczewki EnRoute zapewniają:
- znaczne ograniczenie efektu olśnienia przez światła samochodów nadjeżdżających z naprzeciwka,
- poprawę kontrastu i jakości widzenia przy słabym oświetleniu, we mgle i w deszczu,
- wyraźne i komfortowe widzenie na dalsze odległości, w lusterkach, a także deskę rozdzielczą,
- szybkie i płynne przenoszenie wzroku na różne odległości,
- dodatkowy filtr podnoszący kontrast widzenia,
- komfort prowadzenia samochodu także przez zawodowych kierowców (EnRoute Pro).
Masz pytania, zadzwoń
52-342-08-97   10.00 - 18.00